S internetem v Praze byste neměl mít problém

Už jste se podíval na to, jak dlouho máte připojení k síti? Vy máte ještě kabeláž? Tak to byste se měl poohlédnout po novějších technologiích! Vysokorychlostní internet v Praze totiž dávno není žádný problém! Jen Vy stále žijete v dobách internetové kolébky!
rozbitá obrazovka.jpg
Měl byste se víc zajímat!
Sám musíte vidět kolem sebe, že vývoj jde děsně rychle směrem vpřed. Co bylo včera novinkou, to bude zítra poměrně zastaralá záležitost. A pokud jste Pražan, potom jste u zrodu novinek, jako první. Jenže, ouha, Vy se k těm novinkám dostanete prachbídně a navíc za dlouho, když Vám internetové připojení hapruje každou chvíli, že jo?
A Vás baví zapnout počítač a jít si uvařit kávu, protože to je ten přesně vymezený čas pro naskočení připojení? Už jste si zvykl? Cožpak Vy v práci nepracujete s počítačem? Aha! Nepracujete. Tak to je jasné! Protože jinak byste věděl, že internet v Praze může fungovat v docela jiných dimenzích! Kávu si totiž nestačíte uvařit, než naskočí internetové připojení! Dokonce si nestačíte ani zívnout a už se můžete dívat na zprávy ze světa, třeba na Seznamu.
Neměl byste usnout na vavřínech, ale měl byste sledovat vývoj internetového připojení v Praze! A Vy, který máte s připojením takové problémy, už tuplem!
grafický tablet.jpg
Budete na tom podstatně lépe.
·       Už nebudete muset bojovat s kabeláží a jednou za týden za kabely vysávat, protože se v nich drží zuby nehty prach.
·       Už nebudete muset čekat několik minut, než se zdaří připojení k internetu. Kávu si budete muset uvařit předem, jinak se k ní ani nedostanete.
·       Už nebudete mít žádný problém, pokud zaměníte stávající připojení k síti za vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu v Praze!
Nelíbilo by se Vám to přece jenom víc, než jak to máte zařízené doposud? Určitě ano, viďte? Tak na nic nečekejte, abyste nebyl, jako zpomalený film. Jako Váš dosavadní internet!