Chemie bez látky zvané chlor

Zajistit pro všechny https://www.devold.cz/produkt/damske-teplejsi-vlnene-kalhoty-devold-ona/ vaše rodinné příslušníky, nejbližší přátele (rovněž i pro jejich malé ratolesti) a v neposlední řadě i pro sebe – maximální pohodu u vašeho zahradního bazénu můžete jedině tak, že se postaráte o to, aby byla jeho voda na kvalitní úrovni.děti skáčou do bazénu

  • Základním ukazovatelem kvality vody je především i výběr chemie, který do ní vlastník bazénu umístí.

Aby však byly chemické přípravky dostupné všem lidem a vyhověly požadavkům i náročnějších vlastníků, existuje možnost zakoupit si i chemii bez chloru.

  • Ten totiž mnoha lidem způsobuje alergii a ze zdravotního hlediska se nedoporučuje zejména malé děti vystavovat jeho účinné složce v tak velkém poměru.

Naštěstí je tedy i o něco šetrnější alternativa, kterou je bezchlorová chemie https://www.chlorito.cz/bromova-chemie, ve které hraje hlavní roli látka zvaná brom.

Vhodná pro děti všech věkových skupin

Z medicínského hlediska je známo, že děti mají větší náchylnost k citlivosti pokožky a mnohdy jim nevyhovuje všechno to, co dospělým. Jinak tomu není ani u chemie, kterou bychom měli vybírat především s ohledem na naše malé ratolesti. Bromová chemie je tedy báječným řešením v případě, že máte doma dítě se zvýšenou citlivostí pokožky a rovněž i pro jeho šetrnější způsob koupání.
I když v ní nefiguruje chlor, je považována za účinnou a kvalitní chemii, která si poradí s největšími problémy v bazénové vodě.

Boj s údržbou teplejší vody

Pokud máte to štěstí a na teplotu vaší bazénové vody si nemůžete stěžovat, protože je váš bazén umístěný na místě, kde svítí slunce celý den, jistě tuto bezchlorovou chemii oceníte ze všeho nejvíce. Je totiž účinným bojovníkem převážně teplejších (neboli termálních) vod, protože si udrží stabilní složku i při vyšších teplotách.posezení u bazénu

  • I z toho důvodu bude pro vás nejlepší volbou v případě, že vlastníte nejen bazén, ale i luxus zvaný vířivka.

Nelze totiž přehlédnout, že tato chemie má za následek dokonalé koupání pro celou rodinu a funguje stejně dobře jako ta nejznámější – tedy chlorová.